Toegang 
KNLTB nr. of e-mail adres
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


Belangrijke berichten
1 jan. Introductiebrief Sponsormogelijkheden
TV Soest-Zuid Clubkampioenen 2014.jpg
DSC_0844.JPG
DSC_0843.JPG
Meest recente foto's
HOOFDSPONSORS Tennisvereniging Soest-Zuid
 John Adegeest  07 Sponsoring  137x gelezen

Intersport van Dam Soest en Regio www.intersportvandam.com

Rabobank Soest - Baarn - Eemnes www.rabobank.nl/sbe


donderdag 1 oktober 2013, 00:02 uur
SPONSORS / ADVERTEERDERS TV Soest-Zuid
 John Adegeest  07 Sponsoring  204x gelezen

Aannemerij Van Praag www.aannemerijvanpraag.nl

Assurantie Adviesburo Van Wegen www.vanwegenadvies.nl

Amstel Bier www.amstel.nl

                                                                                                                        

Bastanza Decorations www.bastanza.nl

Bres Advocaten www.bresadvocaten.nl

 

Comag BV www.comag.nl

Cobert / Coen Sneijder www.cobertbv.nl

 

Drukkerij Practicum / Digiprint www.practicum.nl

Duetz Kleding BV www.duetz.nl

Eduard v.d. Hoef / de versspecialist www.eduardvandehoef.nl

 

Glashandel Van Ede www.vanedeglas.nl

Gommers Wijnimport www.wijnhandelgommers.nl


Horeca Soest

- Bar Café d’Oude Enghe www.oude-enghe.nl

- Café Bar de Kuil www.cafedekuil.nl

- Eetcafé Centraal www.eetcafecentraal.nl

- Eetvilla Van den Brink eetvilla.nl

Kwalitaria Nieuweweg nieuweweg.kwalitaria.nl

 

 

Jager, Bokdam & Visser, notarissen www.jagerbokdamdevisser.nl

                                                                                                                        

Kemetyl www.kemetyl.com

Korlaar Recycling www.korlaarrecycling.nl

 

P.A. van den Dijssel BV Totaal Installateur www.dijsselbv.nl

Provak Soest www.provaksoest.nl

                                                                                                                             

Rijwielspecialist De Bruin www.jaccodebruin.nl

Roma Lingerie www.romalingerie.nl

Royal Taste Company BV www.royaltaste.nl

 

Soester Courant soestercourant.nl

TOP Tennis Opleidingen Pieter www.facebook.com

 

Van Doorn Soest B.V. www.vandoorn-soest.nl

Van Foeken Schilderwerken www.vanfoekenschilders.nl

Van Tol Pianohandel www.pianohandelvantol.nl

Voortjes Schilderwerken www.voortjes.nl

 

Wasiel Steitner www.wasiel-steitner.nl

Wijnhandel-Slijterij Brouwer www.brouwermaarn.nl

Wonnink Zonwering www.wonnink.nl

 

Zwart Mul Groep www.zmgroep.nl

Zuwa Sloopwerken


donderdag 1 oktober 2013, 00:01 uur
Introductiebrief Sponsormogelijkheden
 John Adegeest  07 Sponsoring  1680x gelezen

Onderstaand vindt u een document waarin een uitvoerige beschrijving is te vinden over de sponsormogelijkheden voor u op onze vereniging.

Het bestuur.


Download bestanden
Sponsormogelijkheden TV Soest-Zuid 242 KB (788x opgehaald)
zaterdag 1 januari 2011, 15:00 uur
Soest-Zuid tekent contract met Wonnink Zonweringen
 John Adegeest  07 Sponsoring  1074x gelezen

Soest-Zuid tekent contract met Wonnink Zonweringen

 

woensdag 11 april 2009, 15:22 uur


Soest-Zuid tekent contract met COMAG B.V.
 John Adegeest  07 Sponsoring  1312x gelezen
Soest-Zuid tekent contract met COMAG B.V.
donderdag 6 april 2009, 19:32 uur
Soest-Zuid tekent contract met Practicum
 John Adegeest  07 Sponsoring  1279x gelezen

Soest-Zuid tekent contract met Practicum

 

zondag 15 maart 2009, 16:15 uur
1
 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 00 Lidmaatschap
 01 Trainingen / TOP
 02 Activiteiten
 03 Jeugd
 04 Competitie
 05 Halhuur
 06 Algemeen
 07 Sponsoring
 08 Reglementen
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...


 Activiteiten 
 Competitie teams 
Senioren
 Dinsdag Dames
 Donderdag Dames
 Vrijdag Heren
 Zaterdag Dames
 Zaterdag Gemengd
 Zaterdag Heren
 Zondag Gemengd

Junioren
 Woensdag Meisjes
 Woensdag Gemengd
 Woensdag Jongens
 Zondag Gemengd
 Zondag Jongens